Series Turco - Página de inicio Noticias de artistas Noticias de la serie Todas las series Actores – actrices Video de la serie de TV ¿Que culpa tiene Fatmagul 20 minutos A Traves del Tiempo Adentro Alas Rotas Alta Sociedad Amar es primavera Amor A Segunda Vista Amor En Alquiler Amor en Blanco y Negro Amor en Guerra Amor Eterno Amor Proibido Amor Sin Palabras Asi Avlu Brusko Cama de Gato Cuestión de Honor Çukur Dos Caras El amor y Castigo El Conquistador El Fin El Nombre de la Felicidad El Príncipe El Rey David El secreto de Feriha El Sultan Elif Elif y Ömer En nombre del honor Entre Canibales Entre Dos Amores Ezel Farsantes Fuerza del Deseo Gabriela Gönülçelen Guerra das Rosas Gülizar Gümüş Hasta la Muerte Historia de un Clan Huérfanas İffet India: Una Historia de Amor Inolvidable Karadayi Kösem La Sultana Kuzey Guney La Casa La Esclava Isaura La Familia La Guerrera La Marea La novia de Estambul La señora Fazilet y sus hijas La Sombra de Helena La Tormenta Dentro De Mí La vida Amarga Las Estrellas Las Estrellas Son Mis Testigos Las hijas del sol Las mil y una noches Lindas & Pequeñas Mentirosas lobo Los ricos no piden permiso Luciernaga Luna Llena Madre Manzana Prohibida Maral: Viviendo un Sueño Medcezir Mentira Blanca Mercy Mi amor de las estrellas Mi Esposa Peligrosa Mujeres Ambiciosas Nido de víboras No Te Enamores Nuestra Historia Paramparça Perdona Nuestros Pecados Por Mi Hija Promesa Quien Se Robo Mi Vida Resurrección Revancha Rivales De Sangre Rosa Negra Secretos Signos Sıla Sol de Invierno Terra Nostra Tu Eres Mi Patria Valiente y Hemoso Video de la serie de TV Zeynep (Güneşi Beklerken)

Kadın 50. Bölüm

19 marzo 2019 martes, 21:30
Kadın 50. Bölüm

Kadın 50. Bölüm Özeti:
Yeliz’in öldüğünü Emre’den öğrenen Bahar ne yapacağını ve nasıl davranacağını bilemez. Çaresizlik içinde bütün bu olayların tek suçlusunun Sarp olduğunu düşünür. Masum bir insanın ve en yakın arkadaşlarından birinin öldüğü gerçeğiyle yüzleşen Bahar, eli kolu bağlı daha fazla beklemek istemez ve Arif’i arayıp onu almasını ister. Bahar’ı almaya gelen Arif ise Bahar’ı ne kadar özlediğinin bir kez daha farkına varır. Yeliz’in yanına gitmek isteyen Bahar, Arif ile beraber yola çıkar. Arif ile Bahar’ın baş başa gitmesinden rahatsız olan Sarp ne yapacağını bilemez. Onların sevgili olma düşüncesini aklına bile getirmek istemeyen Sarp’ın yüzüne Pırıl tarafından tüm gerçekler vurulacaktır.
Annesinin yanına giden Şirin’i ise bir sürpriz beklemektedir. Oltasına yeni bir isim alacağı için de oldukça heyecanlıdır.
Artık Sarp’ın yanında olmak istemediğinden emin olan Bahar ise evden nasıl kaçacağını düşünmeye başlar. Sarp’ı polise şikayet etmeyi düşünecek kadar da ondan nefret etmektedir. Çünkü Sarp en yakın arkadaşının ölümüne sebep olmuştur.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı «Kadın» her salı Fox’da!

Kadın dizisi resmi youtube kanalı: https://goo.gl/6YXaGx

Oyuncular:
Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

#kadın #medyapım #kadındizisi